trarzh-CNenko

Anadolu Yakası Eğlence Mekanı

İstanbul, hareketli geceleri, restoranları, kulüpleri, tiyatro ve konserleri, bar ve pubları ile ziyaretçilerine beklenenin üzerinde bir eğlence ve gece hayatı sunmaktadır. İstanbul eğlence mekanları bakımından dünyanın sayılı büyük şehirlerden birisi konumundadır. İstanbul’un Anadolu yakası canlı müzik popüler eğlence ve gece hayatı mekanları, en iyi gece kulüpleri, bar ve pubları ile gözde mekanlara sahiptir. Anadolu yakası eğlence bakımından ziyaretçilerine kaliteli hizmet sunan birçok mekana ev sahipliği yaparken bunlardan biri olan Efrouz doğu ve batı sentezini iç içe geçirmiş mistik bir mekan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Efrouz Nerededir?

Efrouz İstanbul Anadolu yakası Kozyatağı'nda, Hilton İstanbul oteli içinde bulunan bir restauranttır. Modern çizgilerle döşenmiş olan restaurant, doğu batıyı sentezleyerek egzotik bir ortam yaratmayı başarmıştır. Anadolu yakası eğlence merkezleri arasında yerini alan restaurant lezzetleri kadar yapılan canlı programları ile de vazgeçilmezler arasına girmeyi başarmıştır.

Efrouz Menüleri Nelerdir?

İstanbul eğlence mekanları arasında yerini alan Efrouz menüleri ile müşterilerine kaliteli hizmeti ve lezzeti bir arada sunmaktadır. Menülerini fix menü, alacart menü ve içecek menüsü şeklinde olarak sunan restaurantta tercih size bırakılmıştır. Fix menü salata, sıcak ve soğuk mezeler, ana yemek ve tatlıdan oluşmakta fiyatı kadar lezzetiyle de göz doldurmaktadır. Alacart Menü ise farklı lezzetlere sahip birçok çeşidi ile tercihi size bırakmaktadır. Salatalardan, sıcak soğuk mezelere, burgerden dürüme, ana yemeklerden çorbalara ve tatlılara kadar birçok seçenek sunan restaurantta içecek menüsü içerisinde yer alan değişik kokteyller, alkollü ve alkolsüz içeceklerde yerini almıştır.

Efrouz Eğlence

Anadolu yakası canlı müzik denince akla gelen ilk mekanlardan biri haline gelmiş olan Efrouz bu anlamda da fark yaratmayı başarmıştır. Sunduğu değişik şovları ve yaptığı canlı performanslarıyla müşterilerine kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan restaurantta hafta sonu ve hafta içi dans show, ritim show yapılmakta ve solist sahne almaktadır. Canlı müzik ve showları ile de göz dolduran mekana gitmek için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için Efrouz restaurantın kendi sayfasını ziyaret edebilir telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. İyi bir yemek yemenin zevkine varırken aynı zamanda doyasıya eğlenmek isteyen herkes için uygun olan mekan hafta içi ve hafta sonu hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kullanım Koşulları

Lezzetli Yemek Tarifleri’nde gezinmeniz ve içeriğini kullanımınız aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir.

İçerik

Lezzetli Yemek Tarifleri’nde yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Lezzetli Yemek Tarifleri’nde yayınlanan tüm içerik site yazarları tarafından sağlanmakta olup tarif gönder bölümünden tarif gönderen yazarlar gönderdikleri içeriğin (fotoğraf ve tarif içeriği)

Devamını Oku

Son Paylaşılanlar

Abone Ol

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!