Turkish Arabic Chinese (Simplified) English Korean

Gündem Videolar

Neostrata Ürünleri

NeoStrata , 1970 yılında kurulmuştur. Bir meyve asidi olan glikolik asidi ve beraberinde de 125 aktif molekülü keşfetmiş Amerika kökenli bir firmadır. NeoStrata ürünleri ülkemizde 1997 yılından beri kullanılmaktadır. Ayrıca NeoStrata, Türkiye’de ki ilk dermokozmetik markasıdır. NeoStrata ürünleri 40 yıllık gelişim süreci süresince AHA ve PHA olarak adlandırılmakta olan ve keşfedilen birçok maddeyi sağlıklı ciltler için kullanıma sunmuştur.

NeoStrata ürünlerinin en yenisi NeoStrata skin active, yaşlanmanın bütün belirtilerini hedeflemekte olan anti aging ürün serisidir. Bu seride ileri teknoloji ile beraber elde edilen en yeni meyve asitleri doğada yer alan güçlü bitki özleri ile beraber sunulmaktadır. Seri de ince çizgiler, elastikiyet kaybı denilen sarkmalar, kırışıklıklar, renk düzensizlikleri, mat ve nemsiz cilt görüntüsü gibi yaşlanmanın bütün belirtilerinde son derece başarılı bir etkililik göstermektedir. Cildinizdeki ince çizgilerinizi ve de kırışıklıklarınızı içten başlayarak dışarıya doğru azaltmaktadır. Bu sayede de daha pürüzsüz, dolgun, genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.

NeoStrata skin active serisinde, patentli olarak yeni bilimsel içerikler olan maltobionik asit ve neoglukozamin ile birlikte glikolik asit, glukonolakton ve laktobionik asitte ürün içerisinde yer almaktadır. Cildinizin nemlendirilmesi ve nemlendirilirken de anti aging etkileri ile birlikte diğer içeriklerinde bir arada üründe bulunması sinerjik bir etki yaratmaktadır. Unutmamalıyız ki cilt bakımı son derece uzmanlık isteyen bir alandır. Çünkü her kişinin, her cildin ve her yaşam şartının farklı cilt problemleri bulunmaktadır. Herkesin cilt problemleri farklı olabileceği gibi cilt ihtiyaçları da farklı olacaktır. Bunlara yönelik çözümler getirebilmek ve kaliteli formüller oluşturabilmek herkesin hakkından gelerek yapabileceği bir iş değildir. Fakat NeoStrata ürünlerinde bu başarı ve bilgi birikimi son derece gözükmektedir.

NeoStrata ürünleri cilt bakımında uzman kişilerle çalışmakta olan bir firmadır. Alanında uzman kadrolara sahiptir. NeoStrata aynı zamanda Exuviance gibi diğer markaların da sahibi olmaktadır. Cilt görünümünü düzenleyen ve güçlendiren gündüz bakım ürünü olan NeoStrata skin active matrix supportta son derece tercih edilen bir üründür. Yeni NeoStrata skin active serisi içerisinde yer alan bu bakım ürünü cildi daha fazla güçlendiren bir gündüz bakım ürünüdür. İçeriğinde neoglukozamin, synerg formül 8.0, retinol, peptid ve antioksidan kompleks bulunmaktadır. Gündüz bakım ürünü bir de her gün güneşe maruz kalan cildiniz için ve bunun sonucunda erken yaşlanmayı tetikleyen güneş ışınlarına karşı da UVA ve UVB özel filtrelerini de içermektedir.

Neoglukozamin sayesinde cildinizde ki renk farklılıkları eşitlenmektedir. Bu sayede cildiniz arzu ettiğiniz gibi tek renk gözükecektir. Neoglukozmin ve retinol ise cildinizin sıkılığını ve dolgunluğunu arttırmaktadır. Antioksidan kompleks cildinizi korurken çevresel etkenleri de yok etmekte başarı göstermektedir. Peptidler ise cildinizin alt katmanlarına inerek orada nem üretiminin artmasına yardımcı olmaktadır. NeoStrata skin active serisi ile beraber kullandığınız takdirde cildinizin daha genç görünümlü olmasına yardım etmektedir. NeoStrata ürününü sabahları temizlenmiş cildinize uygulamanız gerekmektedir. Parmak uçlarınıza alacağınız ürünü masaj yapar gibi yüzünüze yedirerek uygulamanız tavsiye edilir.

NeoStrata ürününü gün içerisinde tazelemek istediğiniz her an yeniden tekrar ederek uygulayabilirsiniz. NeoStrata ürünlerinin hepsine göz atmayı unutmayınız.

https://www.dermoeczanem.com/neostrata

Baskılı Tişört Yaptıracaksanız Dikkat

BASKILI TİŞÖRT YAPTIRACAKSANIZ DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Tişört baskısı yaptırmak istiyorsunuz fakat bu konuda fazla bir bilginiz yok. O zaman doğru sayfadasınız Bu yazıda size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle ihtiyacınız olan tişört ne amaçla kullanılacak onu belirlemeniz gerekir. Günlük bir etkinlik için mi? Mevsiminde her gün giyilebilecek bir ürün mü? Fabrika veya atölyenizde çalışanlar mı giyecek? Amacı netleştirdiğiniz zaman işimiz biraz daha kolaylaşır.

Günlük bir etkinlik için kullanacaksanız; Promosyon ürün kalitesinde tshirt tercih edebilirsiniz. fiyatları oldukça düşüktür. Sonuçta bir gün giyilip bir daha kullanılmayacaksa bu ürünü tercih edebilirsiniz. Gereksiz yere fazla para ödemeyin. Beyaz tişört tercih ederseniz daha da ucuzdur. Beyaz tişört üzerine fotoğraf baskısı da çok renkli baskı da kolaylıkla yapılabilir.

İşyeri çalışanları için kullanılacaksa bunu ikiye ayırmak gerekir. Fabrika, atölye türü işletme çalışanları (mavi yakalılar) ve masabaşı, idari bölüm, ofis çalışanları (beyaz yakalılar).

Mavi yakalılar için rahat, geniş kesim tişörtler tercih edilmelidir. Bu kategoride çalışan kişiler genelde beden gücü ile çalıştıkları için kıyafetleri de hareketlerini çok fazla kısıtlamayacak, biraz daha bol olmalıdır. Tabi bol derken çok da geniş, emanet gibi olmamalı, özellikle makine kullananlar kıyafetlerini makinaya kaptırma gibi risk oluşturmamalıdır. Özellikle 50 ve üzeri bu kategoride çalışanı olan işletmeler bu tür orta kalite tişörtleri tercih etmektedirler. Bu tür ürünleri genelde iş elbisesi imalatçıları yapmaktadır.

İdari bölüm, ofis çalışanları, öğrenci grupları ise kesimiyle, kalıbıyla ve kumaş kalitesiyle iş elbiselerine göre biraz daha kaliteli tişörtleri tercih ederler. Sipariş edilecek tişört, mağazadan alınmış gibi üzerlerine otursun, biraz daha kaliteli görünsün isterler. Bu tür baskılı tişört imalatı yapan firmalardan biri de Ulus Tshirt’dür. www.UlusTshirt.com sayfasından ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

 

Kullanım Koşulları

Lezzetli Yemek Tarifleri’nde gezinmeniz ve içeriğini kullanımınız aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir.

İçerik

Lezzetli Yemek Tarifleri’nde yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Lezzetli Yemek Tarifleri’nde yayınlanan tüm içerik site yazarları tarafından sağlanmakta olup tarif gönder bölümünden tarif gönderen yazarlar gönderdikleri içeriğin (fotoğraf ve tarif içeriği)

Devamını Oku

Son Paylaşılanlar

Abone Ol

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!